Kiralık Sunucu Things To Know Before You Buy

TechTarget: Temel farkları ve işlevleri tartışarak sanal ve fiziksel sunucular arasında ayrıntılı bir karşılaştırma sunar. Kaynak

İnternet erişim omurgamızın kapasitesi 4 x 10Gbps. İnternet çıkışımız %100 yedeklidir. Herhangi bir kapasitesi ihtiyacı Türk Telekom tarafından anında karşılanabilmektedir.

Güncel Teknolojiye Erişim: Sunucu kiralama, işletmelere her zaman güncel teknolojiye erişme imkanı tanır. Yenilikçi donanımlar ve yazılımlar, işletmelerin verimliliklerini artworkırmalarına ve rekabet avantajı elde etmelerine propertyımcı olur.

En hızlı fiziksel sunuculara sahip olmanız için Türkiye’nin ADSL ve Fiber dağıtım merkezinden hizmet vermekteyiz.

Bizimle iletişime geçin, dimensions özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

Diğer sunucuların aksine, fiziksel sunucular daha iyi performans sağlamak için kaynakların paylaşımı ile uğraşmazlar.

Bir ofiste veya paylaşılan ağdaysanız, ağ yöneticisinden yanlış yapılandırılmış veya virüs bulaşmış cihazları aramak için a veryğ genelinde bir tarama yapmasını isteyebilirsiniz.

Sunucu kiralama işlemin de, Standart olarak her kiralık bulut sunucu ile birlikte one adet ipv4 adresi sağlıyoruz ve bu yapacağınız tüm kullanımlar için genellikle yeterli oluyor. Sunucu kiralama da eskiden bazı teknolojilerin yetersiz olması nedeniyle, SSL sertifikaları veya banka onayları nedeniyle her Net sitesi için özel bir ip adresine ihtiyaç duyulabiliyordu ve kiralık sunucularla birlikte çAlright sayıda ip adresi almak gerekiyordu, ancak şimdi tek bir ip adresi üzerinde binlerce Net sitesini ssl sertifikaları ile birlikte sorunsuz çalıştırabilir, banka ve diğer resmi kurumlardan onay alabilirsiniz. Sunucu kiralama işlemleri artworkık kolaylaştı.

thirty güne kadar dosyalarınızın yedeğine erişebilir ve felaket kurtarma durumlarında tüm yedeğin farklı bir sunucu üzerinde kurulmasını isteyebilirsiniz.

Yüksek trafiği olan Online sitelerini barındırarak sitenin hızını ve performansını yükseltebilir, kullanıcılarınız için daha kaliteli bir Net sitesi hizmeti verebilirsiniz. Donanımlarınızı dilediğiniz zaman yükseltmek için talepte bulunabilirsiniz.

2003 yılından bu zamana kadar bilişim sektöründe hizmet vermekteyim. Birden fazla bilişim firmasında bilgi işlem sorumlusu pozisyonunda görev yaptıktan sonra 2009 yılında sunucuyeri firmasını ilk temellerini atarak bugün itibariyle eleven yıllık bir markanın web hosting alanında hizmet sağlamasanın gururuyla sektörde kalite ve uygun fiyat politikasını ilke edinip firmamız advertisementına kullanıcılarımıza daime kesintisiz bir erişim sunmak için çalışmaktayım.

Evet, seçtiğiniz sunucu kiralama hizmetinin durumuna göre six aylık siparişlerinizde check here five ay, yıllık siparişlerinizde ise ten aylık ücret yansıtıyoruz. Ancak bu durum ekstra alınan yazılım ve lisans bedellerini kapsamadığından, sipariş esnasında her ürün ayrıca hesaplanıyor.

Dedicated Server Kiralama, yüksek performanslı bir fiziksel sunucunun, aylık veya yıllık periyotlar ile tüm kaynaklarının tahsis edildiği bir fiziksel sunucu kiralama hizmetidir.

Ya da sunucu kiralayarak hosting hizmeti diğer bir deyişle paylaşımlı sunucu satabilirsiniz. İstediğiniz her Website sitesine sunucunuzda barındırma hizmeti verebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *